szkielet, technologia lekkiego szkieletu drewnianego, domy drewniane, projekty, top projektów szkieletowych, top ten,
 

WYSZUKAJ WEDŁUG NAZWY

 

  +48 500 14 18 11

projektydomowzbali@gmail.com

 

Baza wiedzy - Aktualności

 

Gotowe projekty domów szkieletowych
2020-03-10

Żyjemy w czasach nadprodukcji, nadpodaży wszystkiego mamy ponad stan. W ofercie projektów typowych można przebierać w nieskończoność. Natomiast projektów w szkielecie drewnianym nie jest aż tak wiele. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę bestsellerów.

Można na  niej znaleźć domy duże, średnie i małe.  Wszystkie w technologii szkieletowej, w której za konstrukcję odpowiadają słupy drewniane o odpowiednim przekroju. Rozstaw to 40 lub 60 cm. Pomiędzy słupami i na ich grubości  włożono wełnę mineralną, folię paroizolacyjną, ruszt do poprowadzenia instalacji oraz płytę włóknową, niepalną, od zewnątrz mamy tynk, wełnę lub styropian ryflowany, wiatroizolację. Te rozwiązania przyciągnęły szerokie rzesze Inwestorów i uchodzą za tradycyjne w Skandynawii, Ameryce Północnej (USA, KANADA). Topowe projekty szkieletowe to:

 

RIO 2,
TRYPOLIS 3,
LAMIA 2,
BARI C,
LA PALMA 2 C,

TRYPOLIS 4,
TRYPOLIS 7,
LA PALMA C,
BARBADOS 2 C

 


 

Projektujemy osiedla!


Myślisz o budowie osiedla domów z bali? Świetnie trafiłeś. Wspólnie zadbamy, abyście Państwo wybrali odpowiedni projekt z naszej oferty projektów gotowych. Jeżeli jednak żadne projekt nie będzie spełniał Waszych wymagań, przygotujemy projekt indywidualny.

 

Zapraszamy do zadawania pytań !

osiedla domów z bali

 

 

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy zaprosić do wizyty na naszej nowej witrynie internetowej.

Udostępniliśmy Wam nowy portal tematyczny ukierunkowany wyłącznie na DOMY Z BALI DREWNIANYCH.

Mamy nadzieję, że nasza witryna spełni Państwa oczekiwania a przejrzysta struktura jak i czytelne menu ułatwią wyszukanie odpowiedniego projektu.
W przypadku jakichkolwiek uwag do strony oraz projektów bardzo prosimy o kontakt.