projekty garaży z bali, drewnianych, garaże drewniane, bale, projekt garażu, projekt budynku gospodarczego
 

WYSZUKAJ WEDŁUG NAZWY

 

  +48 500 14 18 11

projektydomowzbali@gmail.com

 

Baza wiedzy - Aktualności

 

Projekty garaży z bali drewnianych - gdzie znaleźć?
2020-06-04

Temat wydaje się dość niszowy, jednak budownictwo drewniane ma swoich gorących orędowników i entuzjastów. Masz dom z bali drewnianych? Cenisz ład, ekologiczne surowce i harmonię - warto pomyśleć o garażu wykonanym w tej samej technologii. 

 

1.Masz dom z bali? A może teraz czas na garaż z bali drewnianych?

Warto pomyśleć o garażu z bali, jako uzupełnieniu dla istniejącego domu z drewna. Od lat po głowie chodził Ci dom z bali, a teraz dopiąłeś swego i pięknym dom stoi już na Twojej działce? Na działce możesz zmieścić jeszcze jeden budynek. Drażni Cię częste mycie samochodu, odśnieżanie i drapanie szyb? Zainwestuje w garaż z bali, by pięknie spiął Twoje inwestycje budowlane w estetyczną całość.  Garaż nie musi być tylko zabudowanym miesjcem parkingowym. Może łączyć w sobie wiatę rekreacyjną, pomieszczenie gospodarcze i stanowisko garażowe. Dobrym przykłądem jest projekt garażu z bali G53.

 


2. Nie masz gdzie magazynować przedmiotów? Chciałbyś pomajsterkować? 

Najważniejszą zaletą garażu (każdego nie tylko drewnianego) jest to, że auto nie jest narażone na zmienne warunki atmosferyczne. Warto posiadać spory garaż, żeby było miejsce na części, opony do zmiany i mały podręczny warsztat. Na co jeszcze? Rowery, osprzęt do basenu, boks dachowy. Garaż to wygoda i porządek.  Idealnie do tego nada się garaż z poddaszem G4 z bali drewnianych: 

3. Budynek gospodarczy czy garaż z bali drewnianych? Jaka różnica?

Różnica jest tylko nominalna, polega na nazwie i tak zwanym programie użytkowym, czyli tym, jak będziemy użytkować daną przestrzeń. Do wyboru są dwie opcje: garaż lub pomieszczenie na narzędzia, kosiarkę oraz inne gospodarcze urządzenia. Budynki garażowe oraz gospodarcze nie różnią się od siebie. Są zbudowane także z tych samych przekrójów. Zestawienie drewna również niczym nie różni się dla obu wariantów. Projektem cieszącym się zdecydowanie największym zainteresowaniem jest G84 projekt garażu z bali.   

Poznaj inne projekty garaży z bali znajdziesz je w ofercie pracowni projektowej PRO-ARTE.

 


 

Projektujemy osiedla!


Myślisz o budowie osiedla domów z bali? Świetnie trafiłeś. Wspólnie zadbamy, abyście Państwo wybrali odpowiedni projekt z naszej oferty projektów gotowych. Jeżeli jednak żadne projekt nie będzie spełniał Waszych wymagań, przygotujemy projekt indywidualny.

 

Zapraszamy do zadawania pytań !

osiedla domów z bali

 

 

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy zaprosić do wizyty na naszej nowej witrynie internetowej.

Udostępniliśmy Wam nowy portal tematyczny ukierunkowany wyłącznie na DOMY Z BALI DREWNIANYCH.

Mamy nadzieję, że nasza witryna spełni Państwa oczekiwania a przejrzysta struktura jak i czytelne menu ułatwią wyszukanie odpowiedniego projektu.
W przypadku jakichkolwiek uwag do strony oraz projektów bardzo prosimy o kontakt.